Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Request.php:265array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48assert(): Calling assert() with a string argument is deprecated in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Revision.php:44 Pristatome naujieną – išmanias trąšas sumaniems augintojams

Pristatome naujieną – išmanias trąšas sumaniems augintojams

Hortiled profesionalų komanda rekomenduoja olandų gamintojo Plagron aukštos kokybės trąšas ir biostimuliatorius, kuriuos įvertins tiek pradedantys, tiek patyrę augintojai!

Jei Jūsų tikslas – gausus žydėjimas, puikus derlius, atminkite, kad teisinga augalų mityba yra ne mažiau svarbi, nei augalų veislės pasirinkimas! Plagron produktai naudojami kasdieniam augalų laistymui, todėl Jūs augalams nuolat tieksite fiziologiškai optimalias koncentracijas maistinių medžiagų, o ne persotinsite juos kartą per savaitę ar mėnesį koncentruotomis trąšomis. Šios trąšos ir biostimuliatoriai sukurti remiantis biomimikrijos principais - sekant natūraliais gamtos dėsniais. Jos teikia ne tik būtinus mikro- ir makro- elementus bei organines medžiagas augalams, bet taip pat turi natūralių komponentų, kurie praturtina substrato biotą. Augintojai žino – augalo ir substrato mikrogyventojų simbiozė – derliaus, skonio ir aromato garantas!

Plagron produktų linijos – tai skirtingi auginimo stiliai. Kiekvienoje linijoje – trąšos augimo ir žydėjimo tarpsniams bei universalūs biostimuliatoriai, kuriuos vienija gamintojo idėja ir etiketės spalva. Visos trąšos ir biostimuliatoriai nuo 100 ml iki 10 L pakuotėse. Hortiled kviečia išbandyti išmanias Plagron trąšas ir pasirinkti savo auginimo stilių!

100% Natural linija - žalia
Tai trąšų linija augintojams, kuriems svarbu natūralumas bei išskirtinių skonio ir kvapo savybių daržovių derlius!
Alga grow ir Alga Bloom skystos organinės trąšos dumblių ir kitų natūralių komponentų pagrindu skatina sveiką ir subalansuotą augimą bei gerą šaknų sistemos vystymąsi, padeda augalui sukaupti energijos gausiam žydėjimui bei išskirtinio kvapo/skonio savybių derliui.

100% Terra linija - purpurinė
Trąšų linija, kurią renkasi augintojai, siekiantys greito ir gero trąšų efekto.
Tera grow ir Terra Bloom – tai skystos mineralinės – organinės trąšos pagrindiniam augalų maitinimui, siekiant subalansuoto augimo, lengvo, gausaus žydėjimo ir didžiausio derliaus. Puikiai tinka gėlėms, dekoratyviniams augalams ir daržovėms, auginamiems vazonuose.

100% Hydro linija - mėlyna
Trąšų linija išmanantiems.
Hydro a+b – tai dvikomponentės organinės-mineralinės hidroponinės trąšos augimo ir žydėjimo tarpsniams. Skirtos augintojams, siekiantiems patiems kontroliuoti galutinę maitinamojo tirpalo sudėtį.

Universalių biostimuliatorių linija - violetinė
Tai išmanūs priedai ir biostimuliatoriai, kurių sudėtyje rasite ypač gerai įsisavinamų mikroelementų, nepakeičiamų amino rūgščių, vitaminų C, E ir kitų netikėtų natūralių komponentų. Derinkite juos su 100% Terra, Natural ir Hydro trąšų linijomis! Pravers ir 1 m2 daržui, ir augintojui profesionalui!

Green sensation – tai mineralinių medžiagų priedas gausesniam žydėjimui ir derliui.
Power roots – organinis biostimuliatorius stiprinantis šaknų sistemą, augalo atsparumą, todėl idealiai tinka daigams, gerina jų prigijimą.
Pure Zym – dirvos gerintojas fermentų pagrindu, skatinantis organinių likučių skaidymą dirvoje ir maisto medžiagų įsisavinimą bei mažinantis ligų riziką.
Vita race – geležies tirpalas tręšimui per lapus augimo tarpsnyje bei žydėjimo pradžioje. Geležis būtina chlorofilo sintezei lapuose, o chlorofilas – efektyviai fotosintezei bei augalo stiprybei.
Sugar royal – organinis biostimuliatorius amino rūgščių pagrindu, kuris skatina atsarginių maisto medžiagų (cukrų, amino rūgščių, eterinių aliejų ir kt.) kaupimą ląstelėse. To rezultatas – stiprus augalas su geriausiu skoniu ir aromatu.

Hortiled kartu su Plagron siekia pasiūlyti augintojamas išmanius produktus bei optimalias rekomendacijas. Kiekvienai produktų linijai parengtas „tręšimo tvarkaraštis“ padės optimaliai paskirstyti trąšų normas skirtingais augimo tarpsniais. Pateikiame pavyzdinį tręšimo tvarkaraštį 100% Natural trąšų linijai: 

Pridėkite nurodytą kiekį į 10 L vandens ir naudokite kiekvieno laistymo metu. Visos nurodytos dozės turėtų būti koreguojamos pagal augalo būklę. *Naudokite Vita race tik kartą per savaitę gausiai apipurškiant lapus. Tręšimo tvarkaraštis yra sudarytas įvarių žydinčių ir vaisius vedančių augalų, kurie auginami vazonuose, mitybai. Augimo/žydėjimo tarpsnių trukmė priklauso nuo augalo rūšies.

Nuo šiol Plagron trąšas ir biostimuliatorius bei kitas išskirtines priemones augalams auginti rasite naujoje Hortiled elektroninėje partuoduvėje www.e-hortiled.com

Dėl trąšų profesionaliems augintojams didesnės talpos pakuotėmis kviečiame susitiekti Hortiled kontaktais.

Tel. +370 37 280704
El. p. info@hortiled.lt
Facebook: Hortiled 

Plagron trąšas ir biostimuliatorius galite įsigyti Hortiled el. parduotuvėje -  

Susisiekite

Sudomino LED šviestuvai?

Susisiekite