Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Request.php:265array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48assert(): Calling assert() with a string argument is deprecated in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Revision.php:44 Atrakinkite savo augalo potencialą su Plagron trąšomis ir papildais

Atrakinkite savo augalo potencialą su Plagron trąšomis ir papildais

Ankstyvą pavasarį daržininkai ir sodininkai laukia, kada vazonėliuose ar lysvėje pasodinti daigai sudygs ir išskleis pirmuosius lapelius. Šiuo metu labai svarbu, kartu su šviesa ir temperatūra, tinkamai subalansuoti augalo mitybą. Juk tai, kaip pasirūpinsime daigu dabar, nulems jo tolesnį gyvybingumą, žydėjimą ir derėjimą.

Augalo ir žmogaus mityba yra labai panašios. Žmogaus sveikos mitybos pagrindą sudaro angliavandeniai, baltymai, riebalai, su maistu ar maisto papildais gaunami vitaminai ir mineralinės medžiagos. Augalams  gyvybiškai reikalingi yra mikro- ir makro- elementai, gaunami su kokybiškomis trąšomis, iš kurių pagrindiniai yra azotas, fosforas ir kalis. Kita vertus, tam, kad augalas geriau jaustųsi ir galėtų atskleisti savo tikrą potencialą vešliai lapijai, gausiam žydėjimui, geresniam vaisių ir daržovių skoniui, reikalinga eilė kitų biologiškai aktyvių medžiagų, gamtoje augalo gaunamų iš dirvos.

Natūraliame dirvožemyje egzistuoja abipusiai naudingas ryšys tarp augalo ir augalines liekanas skaidančių mikrogyventojų, kuriomis augalai taip pat gali maitintis. Taip, greta būtinųjų mineralų, augalas pasisotina ir huminėmis, fluvinėmis, amino, organinėmis rūgštimis, vitaminais ir kitomis medžiagomis. O štai vazonuose tokius mitybinius ryšius sukurti gali tik augintojas!

Deja, vazonuose dėl didesnio aplinkos poveikio laipsnio šaknų zonai, funkcionuojančią mikrobiologinę aplinką sukurti ir išsaugoti yra sudėtinga, todėl siekiant, jog daigeliai greičiau augtų, būtų stiprūs ir sveiki, reikėtų pasirūpinti teisinga daigo mityba iš specialių jiems skirtų natūralių papildų skirtingais jų augimo tarpsniais. Tokiu būdu jie galės vystyti gerą šaknų sistemą, sukaupti energijos atsargų žydėjimui ir derėjimui.

Plagron trąšos ir papildai augalams – atsakingas požiūris į augalus ir gamtą

Olandų kompanijos Plagron išmanios skystos organinės-mineralinės trąšos ir universalūs biologiškai aktyvūs papildai tampa vis populiaresniu pasirinkimu, išbandantiems skirtingus auginimo stilius bei ieškantiems natūralios pagalbos augalams tiesiai iš gamtos. Tvariai daržininkystei ir gėlininkystei sukurtos sumanios produktų linijos yra unikalios tuo, jog maksimaliai atitinka augalų poreikius įvairioms maisto medžiagoms skirtingais jų augimo tarpsniais.

Naujos kartos trąšos ir papildai yra paremti biomimikrijos principais ir atkartoja natūralius gamtos dėsnius. Jų sudėtis yra sudaryta ne tik pačių būtiniausių elementų, organinių medžiagų, bet ir kitų natūralių komponentų, tokių kaip huminės ir fulvinės rūgštys, runkelių žlaugtai, dumbliai, skysta geležis, fermentai, aminorūgštys ir dar daugiau!

Šie komponentai užtikrina augalo mitybos ir poreikių įvairovę, praturtina substrato biotą, kartu pamaitindami tiek patį augalą, tiek jo šaknų aplinkoje gyvenančias simbiotines bakterijas. Būtent augalo ir substrato mikrogyventojų simbiozė garantuoja gerą derlių, išskirtinį skonį ir aromatą.

Plačiame Plagron asortimente galite rasti natūralias trąšas ir papildus, kurie yra tinkami augimo ir žydėjimo tarpsniams. Augimo tarpsnyje universalūs sprendimai užtikrina jauno daigelio atsparumą, paskatina efektyvią fotosintezės veiklą, gali sustiprinti šaknų sistemą, sparčiai augančiam augalui padėti geriau įsisavinti medžiagas iš dirvos. O žydėjimo tarpsnyje – paskatinti žydėjimo procesus ir cukrų kaupimąsi vaisiuose, padėti žiedeliams išsilaikyti ilgiau, o augalui gausiau sužydėti. Be to, papildoma pagalba pagerina ne tik bendrą augalo gyvybingumą, atsparumą ligoms, bet ir suteikia geresnio skonio auginamoms daržovėms.

Kuo unikalūs Plagron trąšos ir papildai?

Natūrali organinių ir mineralinių Plagron trąšų linija

 Alga Grow ir Alga Bloom yra skystos organinės trąšos augimo ir žydėjimo tarpsniui.

100% natūralios, pagamintos dumblių ir runkelių žlaugtų pagrindu organinės trąšos yra puikiai augalų įsisavinamos, artimos natūraliems dirvoje vykstantiems procesams.

Alga Grow trąšos yra skirtos naudoti augalo augimo fazėje ir skatina sveiką, subalansuotą augimą ir gerą šaknų sistemos vystymąsi, padeda augalui sukaupti energijos gausiam žydėjimui. Noriu sužinoti daugiau!

Alga Bloom skirtos naudoti žydėjimo fazėje ir skatina gausų žydėjimą, derėjimą, didina augalo atsparumą ligoms ir kenkėjams. Noriu sužinoti daugiau!

Rekomenduojame: lysvėje ir vazone auginamoms kambarinėms gėlėms arba visoms daržovėms ir uogakrūmiams.

Terra bloom yra didelės koncentracijos organinės-mineralinės trąšos pagrindiniam augalų maitinimui žydėjimo tarpsnyje.

Šios skystos trąšos suteikia optimalią mitybą žydėjimo metu ir skatina pumpurų formavimą. Terra Bloom tinkamos naudoti su įvairiais substratų mišiniais ir gali būti derinamos su kitomis trąšomis ar papildais. Noriu sužinoti daugiau!

Rekomenduojame: gausiam vazonuose auginamų augalų žydėjimui.

Universali Plagron papildų linija:

  • Green Sensation – papildas augalams, užtikrinantis gausų žydėjimą ir derėjimą, tvirtą ląstelinę struktūrą, puikų skonį bei aromatą. Sužinokite daugiau!
  • Power Roots – organinis papildas jauno daigo ir persodinto augalo šaknų sistemai stiprinti. Sužinokite daugiau!
  • Pure Zym – natūralių fermentų pagrindo papildas, gerinantis spartų augančio augalo medžiagų įsisavinimą iš dirvos. Sužinokite daugiau!
  • Sugar Royal – organinis papildas amino rūgščių pagrindu, kuris padeda žiedams išsilaikyti ilgiau, skatina cukrų kaupimąsi vaisiuose. Sužinokite daugiau!
  • Vita Race – geležies papildas, skirtas jauno daigelio atsparumui ir efektyviai fotosintezės veiklai. Sužinokite daugiau!

Maksimalus poreikių patenkinimas skirtingais augimo tarpsniais

Norite sužinoti, kokios Plagron trąšos ir priedai Jūsų augalui tiktų labiausiai?

Atlikite vos kelias minutes trunkantį testą ir gaukite naudingų patarimų, kurį Plagron sprendimą verta rinktis, kad maksimaliai patenkintumėte savo augalo poreikius. Pradėkite testą dabar!

Konsultuokitės visais teisingo augalų maitinimo klausimais su mūsų kvalifikuotais specialistais!

  • Profesionalios konsultacijos metu asmeniškai įvertinsime kiekvieną situaciją ir patarsime, kokias Plagron trąšas ir papildus augalams reikėtų rinktis, kaip optimaliai paskirstyti trąšų normas skirtingais augimo tarpsniais, taip pat padėsime priimti geriausią augalų maitinimo sprendimą.
  • Visiems, besidomintiems teisingu augalų maitinimu ir geriausiomis augalų auginimo sąlygomis, padėsime daugiau sužinoti apie Plagron augalų maitinimui sukurtas išmanias organines-mineralines trąšas ir universalius papildus!

Konsultacijas teikia Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Augalų fiziologijos laboratorijos vyriausioji mokslo darbuotoja ir „Hortiled“ projekto vystytoja Akvilė Viršilė.

Susidomėjote? Susisiekite! Akvilė Viršilė +370 37 280704 info@hortiled.lt

Pasinaudokite galimybe gauti naudingų patarimų, įžvalgų ir rekomendacijų iš augalų ekspertų. Padėkite savo mylimiems daigeliams, egzotiniams augalams, prieskoninėms žolelėms ar sodinukams atskleisti savo maksimalų potencialą ir mėgaukitės gausesniu geresnio skonio ir išvaizdos derliumi!

Kur galiu įsigyti Plagron produktų?

Išskirtinės kokybės Plagron produktus galite įsigyti mūsų e-parduotuvėje, kurioje lengvai rasite viską, ko reikia kokybiškam augalų maitinimui, auginimui ir apšvietimui. Kviečiame apsilankyti adresu: http://e-hortiled.com/maitinimas.

Apsilankykite oficialioje mūsų elektroninėje parduotuvėje jau šiandien ir pasinaudokite net 30% nuolaida Plagron papildams „Vita race“. Suteikite geležies stiprybę savo jauniems augalams! Specialiu pasiūlymu galite pasinaudoti iki 2022 metų gegužės mėnesio 15 dienos.

Balkone ar ant palangės auginate šviesai reiklesnes prieskonines žoleles, daržovių daigelius, dekoratyvinius ar egzotinius augalus, tačiau jie lėtai auga? Jiems gali trūkti natūralios šviesos!

 Užtikrinkite geriausias apšvietimo sąlygas savo augalams ir sužinokite apie universalų „FloraLED“ lempos apšvietimą su išmaniu šviesos spektru, tinkamiausiu sprendimu reikliems šviesai augalams. Išmanus apšvietimas gražiai atrodo namuose, darbui ar poilsiui skirtoje erdvėje, o, svarbiausia – pagerina augalo gyvybingumą, kokybės, skonio ir išvaizdos savybes. Skaitykite daugiau čia: https://hortiled.lt/padekite-mylimiems-augalams-augti-isbandykite-inovatyvu-led-apsvietima/

Susisiekite

Sudomino LED šviestuvai?

Susisiekite