Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Request.php:265array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48array_key_exists(): Using array_key_exists() on objects is deprecated. Use isset() or property_exists() instead in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Translations/JsonLoader.php:48assert(): Calling assert() with a string argument is deprecated in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Revision.php:44A non-numeric value encountered in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Content/Widget/Image/Controller.php:162A non-numeric value encountered in /home/energena/domains/hortiled.lt/public_html/www/Ip/Internal/Content/Widget/Image/Controller.php:162 Padėkite mylimiems augalams augti – išbandykite inovatyvų LED apšvietimą

Padėkite mylimiems augalams augti – išbandykite inovatyvų LED apšvietimą

 Žalėsių mylėtojai stengiasi atskleisti auginamų augalų tikrąjį grožį, skonį ir naudą. Ne paslaptis, jog augalas gali būti labai kantrus ir prisitaikantis prie nepalankių sąlygų, tačiau, tik suteikus geresnes prigimtinai svarbias sąlygas, jis atskleidžia savo maksimalų potencialą. Teisingai rūpinantis visais augalo poreikiais, žiedai būna kvapnūs, lapija vešlesnė ir ryškesnė, jis netįsta šviesos link. Tad, rūpestingi ekspertai ir mėgėjai, pirmiausiai, pasirūpina kokybišku augalų apšvietimu.

Augalai šviesą regi kitaip nei žmogus, todėl įprastai buityje patalpų apšvietimui naudojamos lempos negali patenkinti augalo poreikių. Šviesa yra pagrindinis energijos ir informacijos šaltinis augalams, todėl papildomas dirbtinis apšvietimas tampa vis populiaresniu rūpestingų augalų šeimininkų pasirinkimu, norinčių savo augalams užtikrinti geriausias apšvietimo sąlygas ir, tuo pačiu metu, sukurti autentišką akcentinį augalo apšvietimą savo interjere.

„FloraLED“ lemputė – profesionaliam augalų apšvietimui

 Daugiau nei 15 metų patirtį kaupėme augalų apšvietimo srityje, analizuodami, kaip augalai funkcionuoja ir reaguoja į šviesą. Atlikome R&D tyrimus, konsultuodamiesi ir bendradarbiaudami su gamintojais, Lietuvos ir pasaulio biologijos, biochemijos, fizikos ir agronomijos sričių mokslininkais. Įgytos žinios leido mums sukurti „FloraLED“ lemputę ir pasiūlyti universalų sprendimą augalams, kuris gali kokybiškai pakeisti saulės šviesą vidaus patalpose, išsaugojant natūralią augalo išvaizdą.

 „FloraLED“ lempos apšvietimas gražiai atrodo namuose, darbui ar poilsiui skirtoje erdvėje, taip pat pagerina augalo gyvybingumą, kokybės, skonio ir išvaizdos savybes. Pavyzdžiui, įvairiems augalams natūraliu būdu padedama intensyviai augti, žydėti, turėti vešlesnę lapiją, tvirtesnę šaknų sistemą ar sukaupti daugiau vertingų medžiagų.

Kuo unikali „FloraLED“ lemputės šviesa?

 LED augalų apšvietimo pagrindas yra mėlyna ir raudona šviesa, todėl dažniausiai po tokiu apšvietimu augalų lapai atrodo „pilkšvai violetiniai“. „FloraLED“ lempos šviesos spektras išsiskiria tuo, kad sukuria baltos šviesos įspūdį, kuris vidaus patalpoje tampa išskirtine ir dėmesį traukiančia interjero detale. Tokiu būdu unikalus apšvietimas sukuria augalijos ir modernaus interjero dizaino harmoniją. Be to, toks apšvietimas suteikia galimybę auginti augalus visose namų erdvėse, kad ir kur jos bebūtų.

 Siekiant šviesos spektrą panaudoti interjere, vertėtų žinoti, kad vienodų interjero situacijų ir apšvietimo išdėstymo situacijų nebūna, o skirtingų augalų poreikiai šviesai skiriasi. Geriausiam rezultatui pasiekti, visuomet siūlome konsultuotis su mūsų specialistais ir kartu suderinti apšvietimo sąlygas kiekvienai situacijai individualiai.

Kodėl verta rinktis įvairių augalų apšvietimui skirtas „Hortiled“ LED lempas?

Kokiems augalams yra rekomenduojamos LED lempos?

  • žalumynams
  • prieskoniniams augalams
  • dekoratyviniams augalams
  • egzotiniams augalams
  • kambariniams augalams

Kviečiame konsultuotis visais augalų apšvietimo klausimais su mūsų kvalifikuotais specialistais!

  • Profesionalios konsultacijos metu asmeniškai įvertinsime kiekvieną situaciją ir patarsime, kokių parametrų augalo apšvietimą reikėtų rinktis, kokiu atstumu geriausiai kabinti apšvietimo įrangą, kokia yra rekomenduojama apšvietimo trukmė kiekvienam augalui bei ir mielai padėsime išsirinkti tinkamiausią apšvietimą Jūsų augalams.
  • Visiems, besidomintiems augalų fiziologija ir geriausiomis augalų auginimo sąlygomis namų ar komercinėse erdvėse, padėsime daugiau sužinoti apie Lietuvoje inovatyvų augalų apšvietimą išmaniomis LED šviesos spektro lempomis!

 Konsultacijas teikia Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro Augalų fiziologijos laboratorijos vyriausioji mokslo darbuotoja ir „Hortiled“ projekto vystytoja Akvilė Viršilė.

Susidomėjote? Susisiekite! Akvilė Viršilė +370 37 280704 info@hortiled.lt

Kur galiu įsigyti „FloraLED“ lempų?

 Išmanią lemputę „FloraLED“ galite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje, kurioje lengvai rasite viską, ko reikia kokybiškam augalų apšvietimui, auginimui ir maitinimui. Kviečiame apsilankyti adresu: http://e-hortiled.com/apsvietimas.

Auginate pavasarinius daigelius ir norite, kad jie greičiau augtų, būtų stiprūs ir sveiki? Išbandykite Plagron trąšas ir papildus!

Olandų kompanijos Plagron tvariai daržininkystei ir gėlininkystei sukurtos išmanios skystos organinės-mineralinės trąšos ir universalūs biologiškai aktyvūs papildai maksimaliai atitinka augalų poreikius įvairioms maisto medžiagoms skirtingais jų augimo tarpsniais. Natūralūs komponentai užtikrina augalo mitybos ir poreikių įvairovę, praturtina substrato biotą, kartu pamaitindami tiek patį augalą, tiek jo šaknų aplinkoje gyvenančias simbiotines bakterijas. Augalo ir substrato mikrogyventojų simbiozė garantuoja gerą derlių, išskirtinį skonį ir aromatą! Skaitykite plačiau: https://hortiled.lt/atrakinkite-savo-augalo-potenciala-su-plagron-trasomis-ir-papildais-/

Susisiekite

Sudomino LED šviestuvai?

Susisiekite